Пожежогасіння

(водяне, пінне, водо-пінне, газове, порошкове, аерозольне, гелеве)

Системи пожежогасіння призначені для запобігання, обмеження розвитку, гасіння пожежі, а також захисту від пожежі людей і матеріальних цінностей. Наша компанія встановлює такі види пожежогасіння: водяне, пінне, водо-пінне, газове, порошкове, аерозольне, гелеве.

Водяна система
пожежогасіння

Заснована на використанні різноманітних датчиків, які відстежують стан контрольованої зони на предмет появи диму або різкого підвищення температури повітря. При виявленні таких ознак автоматика спрацьовує і гасіння пожежі за допомогою розпилення води в приміщенні починається автоматично. Автоматичне водяне пожежогасіння може бути використано практично на будь-якому об’єкті, включаючи побутові та виробничі приміщення.

Принцип роботи:

виявляє джерело займання

автоматично нейтралізує вогонь на локальному рівні

управляє всім технічним обладнанням під час евакуації.

Пінна система
пожежогасіння

Спосіб ліквідації пожежі, при якому використовується повітряно-механічна піна. Вона утворюється шляхом змішування води і піноконцентрату (змочувача).
Сучасні пінні установки пожежогасіння дозволяють робити речовину (піну), властивості якої відрізняються від звичайної води. Використання піноконцентрату і спеціального обладнання допомагає створити суміш із газу (повітря) та рідини (води).

Принцип роботи:

розтікаючись по поверхні палива, вона покриває дзеркало горіння, пригнічуючи полум'я.

вода, що міститься в піноутворювачі, сприяє охолодженню горючого матеріалу.

пінний покрив запобігає виділенню горючих випарів.

Газова система
пожежогасіння

Це пожежогасіння, що ґрунтується на застосуванні зріджених або стиснутих газових вогнегасних речовин, які зберігаються в ємностях під тиском. Принцип дії пожежогасіння зріджених газів ґрунтується на фізичному та частично хімічному впливі, тобто способом хімічного гальмування реакції горіння. Для стиснених газів припинення горіння здійснюється за рахунок зниження концентрації кислорода.

Принцип роботи:

зниження концентрації кисню за рахунок реакції негорючого газу.

Порошкова система
пожежогасіння

Одним з основних елементів систем порошкового пожежогасіння на сьогоднішній день є модулі, що володіють функцією самоспрацьовування в разі, коли в приміщенні температура повітря досягне +85 ° С. Їх область застосування – гасіння горючих рідин і твердих матеріалів, а також обладнання, що знаходиться під напругою.

Принцип роботи:

виявлення джерела займання

повідомлення чергового про пожежу

розпилювання спеціального порошкового засобу

Аерозольна система
пожежогасіння

Аерозольне пожежогасіння - це спосіб гасіння пожежі з використанням продуктів, що утворюються в процесі горіння аерозольної суміші.

Принцип роботи:

виявлення вогню

посилання сигналу на пульт пожежної системи

випускання спеціального аерозолю (гарячі суміші газу)

Гелева система
пожежогасіння

При взаємодії з водою гель набухає, вбирає кількість рідини, яка в сотні разів перевищує власну масу.
Під дією високої температури на поверхнях утворюється полімерна плівка, яка міцно зчіплюється з поверхнею, забезпечує її охолодження, створює бар'єр, що вбирає. При цьому вогненебезпечні та легкозаймисті речовини охолоджуються до температури, що не дозволяє їм спалахнути.
При дії на область займання склад не допускає надходження кисню, ізолює поверхню. Час гасіння пожежі скорочується вдвічі, так само зменшується кількість витраченої води.
Після ліквідації вогню засіб легко видаляється водою.

Наші фахівці допоможуть вибрати вам необхідну систему пожежогасіння згідно
особливості приміщення:

1
2
4

Ми надаємо комплексні послуги:

Розробляємо ефективні зміни протипожежних систем або проєктуємо нові;

Підбираємо оптимальну комплектацію з урахуванням специфіки об'єкта;

3

Монтуємо, підключаємо та тестуємо комплекси та пристрої різного типу;

Обслуговуємо та ремонтуємо складові частини систем протипожежного захисту

Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на професійний підхід та допомогу у виборі відповідної системи. Фахівці відмінно знаються на сучасних пристроях, знають нюанси розташування механізмів, тому результати їх рішень завжди відрізняються високою ефективністю.

Розробляємо проєкти за чітким алгоритмом: