Системи протипожежного захисту

Оповіщення про пожежі

(водяне, пінне, водо-пінне, газове, порошкове, аерозольне, гелеве)

(металу, повітроводів, деревини, тканин, комунікаційних проходок)

Пожежна сигналізація

1
2
4

Компанія System Security Service спеціалізується на установці пожежних сигналізацій, що мінімізують ймовірність заподіяння шкоди при випадковому займанні.

Ми надаємо комплексні послуги:

Розробляємо ефективні зміни протипожежних систем;

Підбираємо оптимальну комплектацію з урахуванням специфіки об'єкта;

3

Монтуємо, підключаємо та тестуємо комплекси та пристрої різного типу;

Обслуговуємо та ремонтуємо системи пожежної сигналізації, контролери, пульти та інше обладнання

Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на професійний підхід та допомогу у виборі відповідної системи. Фахівці відмінно знаються на сучасних пристроях, знають нюанси розташування механізмів, тому результати їх рішень завжди відрізняються високою ефективністю.

Ми розробляємо проєкт системи пожежної сигналізації за чітким алгоритмом:

Пожежогасіння

Установки пожежогасіння по конструктивному пристрої поділяються на агрегатні, модульні та мікрокапсульовані, за ступенем автоматизації - на автоматичні, автоматизовані, автономні та ручні, на вигляд вогнегасної речовини - на рідинні (водяне, пінне, водо-пінне, газове, порошкове, аерозольне, гелеве)

проектування
систем
димовидалення

Ми виконуємо повний комплекс робіт:

підбір
необхідного
обладнання
2
монтаж
3
1
4
обслуговування
систем
димовидалення

Проект системи димовидалення повинен вирішувати кілька завдань:

ефективне видалення продуктів згоряння з приміщень
розрахунок втрат несучої здатності перекриттів в місцях перетину з шахтами димовидалення


вогнезахист каналів димовидалення
прокладання повітропроводів на діючих об'єктах

Протидимний захист будівель включає комплекс технічних рішень, що забезпечують незадимлюваність евакуаційних шляхів, окремих приміщень та будівель загалом.

Протидимний захист

Автоматизація протипожежного захисту

Автоматична установка протипожежного захисту дозволяє виявити та усунути спалах на ранній стадії без втручання людини. Тип установки визначається умовами та особливостями конкретного об'єкта. Проектування та монтаж обов'язково повинні здійснюватися з дотриманням правил та норм пожежної безпеки.


НАСЛІДНІСТЬ РОБОТ ПРИ АВТОМАТИЗАЦІЇ ПРОТИПОЖЕЖНИХ СИСТЕМ:

Метал

Наша компанія пропонує послугу вогнезахисної обробки наступних поверхонь:

Вогнезахисна обробка полягає в нанесенні на поверхню матеріалів або конструкцій спеціального вогнетривкого складу, який захищає та запобігає їх загорянню. Ця послуга є актуальною як для промислових підприємств, так і для житлових будівель або офісних приміщень.

Вогнезахист

Проведення таких робіт полягає в нанесенні спеціальної фарби або штукатурки. Кошти вибираються в залежності від необхідного ступеня стійкості та характеристик окремого виду металу. При дії високої температури фарба набухає та створює захисний бар'єр.

Повітроводів

Тканина

Такий захист забезпечує безперебійну роботу системи примусового димовидалення незалежно від внутрішньої температури. Для цього використовуються сертифіковані засоби, штукатурка та термостійка плитка.

Деревина

Захист тканин, як правило, діє до першого прання чи хімчистки. Вона здійснюється за допомогою нанесення спеціальних сертифікованих засобів, підібраних залежно від характеристик матеріалу.


У цьому випадку виконується просочення матеріалу спеціальним складом. Нанесення вогнезахисних матеріалів на дерев'яні конструкції може здійснюватися двома способами: глибоке просочення та поверхневе нанесення.