Сертифікати та дозвільна документація

Сертифікати та дозвільна документація

Розстрочка на послуги

Розстрочка на послуги

Виконаємо роботу в найкоротший термін

Виконаємо роботу в найкоротший термін

Вигідні ціни на послуги

Вигідні ціни на послуги

Гарантія на роботи

Гарантія на роботи

Виберіть необхідну Вам послугу
  • Системи пожежної безпеки
  • Вогнезахисна обробка
  • Встановлення та монтаж систем безпеки
Пожежна безпека
Ми виконуємо такі роботи:

Пожежна безпека - стан захищеності особистості, майна, суспільства та держави від пожеж. Це визначення повторює аналогічні до будь-яких видів безпеки: стан захищеності будь-якого об'єкта від будь-яких видів небезпеки. Як цей стан забезпечити практично не знає ніхто. Визначення виникло до катастрофи у Чорнобилі, коли існувала парадигма "абсолютної" безпеки. Після катастрофи виникла парадигма прийнятного ризику і пожежна безпека окреслюється стан об'єкта захисту, у якому значення всіх пожежних ризиків, що з даним об'єктом, вбирається у допустимих значень.

Одним із найважливіших елементів протипожежної безпеки є наявність пожежної сигналізації. Пожежна сигналізація має обов'язково відповідати всім нормативним вимогам. Для зниження відсотка хибних тривог постійно удосконалюються способи виявлення пожежі. Це дозволяє убезпечити життя та здоров'я працівників підприємства, зберегти майно.

Автоматичні системи пожежогасіння дозволяють своєчасно виявити, локалізувати та загасити пожежу. По суті, автоматизовані системи пожежогасіння – це свого роду швидка допомога при загорянні. Від якості такої допомоги залежать подальші наслідки.

Огнезащитная обработка конструций и материалов
Ми виконуємо такі роботи:

Комплексні заходи, які прийнято називати вогнезахистом, спрямовані на підвищення стійкості конструкцій та матеріалів під впливом вогню. Щороку пожежі забирають життя людей і завдають величезних збитків. Це є причиною посилення нормативної документації щодо пожежної безпеки.

Велику небезпеку для здоров'я та життя людей також мають матеріали, що знаходяться усередині приміщень. Легкозаймистий текстиль, пластик, папір і т.д. – це джерела як вогню, а й диму, що дуже небезпечно для дихальних шляхів людини. Також дим швидко знижує видимість, ускладнюючи не лише евакуацію, а й роботу пожежників. Якщо горять при горінні речовина виділяє токсичні речовини, це посилює ситуацію.

Охранные системы и безопасность
Ми виконуємо такі роботи:
Кожна людина намагається якось захистити своє майно, нажите багаторічною працею. Враховуючи це, виробники охоронної сфери розробили цілий комплекс систем, що забезпечує безпеку приватної власності. Сюди можна зарахувати як систему відеоспостереження, і комп'ютерної сигналізації. Щодо відеоспостереження, то ця сфера, що розвивається величезними темпами, надає своїм замовникам дедалі більше можливостей. Дана галузь охоронного виробництва дає можливість оглядати те, що відбувається, не тільки всередині приміщення, але і за його межами. Сучасне відеообладнання дозволяє спостерігати за обстановкою у квартирі в режимі реального часу, а також переглядати події у записі. Завдяки сучасним інтернет-технологіям, власник території, що охороняється, може контролювати те, що відбувається в його будинку, з будь-якої точки планети. Жодна серйозна фірма чи велике підприємство не може працювати без надійної системи відеоконтролю. Подібні відеотехнології запобігають крадіжкам, допомагають контролювати роботу персоналу, і дають можливість батькам спостерігати за тим, як поводяться з їхніми дітьми. Зі зростанням злочинності зростає також попит на охоронну сигналізацію. Встановлення подібних систем може злякати злочинця, який намагається поринути у будинок.