Встановлення та монтаж пожежної сигналізації

Як правило термін означає не окремий пристрій, а складний комплекс пристроїв, завдання яких зводиться до виявлення початкової стадії загоряння, просто задимлення або пожежі, а також до швидкого реагування в плані оповіщення людей і запобігання їх загибелі, а також псування майна

10 699 грн./м2

+1 месяц абон.платы бесплатно*

Монтаж пожежної сигналізації під ключ

Надійне комплексне обслуговування

Протипожежна сигналізація

Як правило термін означає не окремий пристрій, а складний комплекс пристроїв, завдання яких зводиться до виявлення початкової стадії загоряння, просто задимлення або пожежі, а також до швидкого реагування в плані оповіщення людей і запобігання їх загибелі, а також псування майна.

Що включає пожежна сигналізація

Пожежна сигналізація може складатися з елементів: ППКП – головна ланка, що управляє; система датчиків; шлейф пожежної сигналізації (ШС); пожежні сповіщувачі.

Види та типи пожежної сигналізації

Проводити класифікацію можна за принципом керування шлейфами: - традиційна пожежна сигналізація; адресно-порогові; адресно-аналогові. Також можна класифікувати за інформаційною ємністю (іншими словами – кількістю приладів і шлейфів, що підключаються), за кількістю сповіщувачів (або кількість сповіщень – пожежа, запиленість тощо), класифікації технічної реалізації, за функціоналом системи.

Захищаємо великі та малі об'єкти з різною складністю внутрішньої організації

Бізнес-центри, заводи та багатоповерхові вілли з господарськими будівлями - СС-Сервіс забезпечить безпеку найскладніших об'єктів. Кваліфікований штат охоронців, які пройшли відповідну підготовку. Комплексний підхід, що включає визначення можливих ризиків, аналіз технічного стану та ефективності встановлених охоронних систем.

Проектування та узгодження систем пожаної сигналізації

Проектування та узгодження систем пожаної сигналізації

Установка, введення в експлуатацію обладнання систем ПБ

Установка, введення в експлуатацію обладнання систем ПБ

Гарантійна та постгарантійна підтримка

Гарантійна та постгарантійна підтримка