Водопостачання та каналізація

Ключовими складовими комфортного проживання в житловому будинку, ефективної роботи підприємства є справне функціонування водопостачання та каналізації. При проєктуванні, подальшому будівництві і експлуатації споруд промислового і житлового фонду відносно інженерних мереж повинні дотримуватися всі правила і норми.

Системи внутрішнього водопроводу (питного, виробничого, протипожежного) включають: вводи в будівлю або споруду, насосні установки, вузли обліку споживання холодної та гарячої води, розподільні мережі, обвідні лінії для пропуску протипожежних витрат води, стояки, підведення до санітарних приладів і технологічних установок, водорозбірну, змішувальну, замикаючу і регулюючу арматуру. Залежно від місцевих умов, технології виробництва в системі внутрішнього водопроводу дозволено передбачати запасні і регулюючі ємкості, приєднані до системи внутрішнього водопроводу.

Завдання каналізації – відводити використану воду (стоки) з будинку назовні , і далі в очисні споруди, де відбувається повне її очищення. Дві системи забезпечують з одного боку – подачу, з іншого – відведення води. Паралельна, взаємопов’язана робота цих систем забезпечує повний комфорт проживання в будинку, стабільну роботу підприємства.

Ми розробляємо проєкти за чітким алгоритмом:

Наша компанія пропонує вам допомогу у створенні оптимального технічного завдання для проєктування систем водопостачання та каналізації з необхідними матеріалами та з подальшою реалізацією проєкта.