Металу

Наша компанія пропонує послуги вогнезахисної обробки наступних поверхонь інженерних вузлів:

Вогнезахисна обробка полягає в нанесенні на поверхню матеріалів або конструкцій спеціального вогнетривкого складу, який захищає та запобігає їх загорянню.
Ця послуга є актуальною, для усіх типів будівель та приміщень.

Вогнезахист

Проведення таких робіт полягає в нанесенні спеціальної фарби, штукатурки або плит. Матеріали вибираються в залежності від необхідного ступеня стійкості та характеристик окремого виду металу. При дії високої температури фарба та штукатурка створює захисний бар'єр.

Повітроводів

Тканин

Такий захист забезпечує безперебійну роботу системи протидимного захисту незалежно від внутрішньої температури. Для цього використовуються сертифіковані засоби, штукатурка та термостійка плитка.

Деревини

Вона здійснюється за допомогою нанесення спеціальних сертифікованих засобів, підібраних залежно від характеристик матеріалу.


У цьому випадку виконується просочення матеріалу спеціальним складом. Нанесення вогнезахисних матеріалів на дерев'яні конструкції може здійснюватися двома способами: глибоке просочення та поверхневе нанесення.

Комунікаційних проходок

Зашпорювання отворів комунікаційних проходок (систем водопостачання, каналізації, електричних та слаботочних систем).
Для запобігання полум’я, диму та продуктів горіння через комунікаційні проходки в інші зони будівель проводиться зашпорювання цих комунікативних проходок.

Ми розробляємо проєкти за чітким алгоритмом: